Kringen

Ontmoetingskring
De Nederlandse Christenmilitairen Ontmoetingskring Cornelius, kortweg NCOK genoemd, vormt een landelijk kringen-netwerk van christenen binnen de krijgsmachtdelen. Hierbij zijn alle christenmilitairen, van matroos tot generaal, betrokken. Wij ontmoeten elkaar op bijvoorbeeld kazernes, squadrons en schepen voor gebed, gesprek én gezelligheid.

De NCOK staat open voor actieve en post-actieve militairen en burgermedewerkers van Defensie. Wie kennis wil maken met de NCOK kan dit doen door onze stand op de jaarlijkse Nederlandse Veteranendag, te Den Haag te bezoeken, traditiegetrouw de laatste zaterdag van juni. Of u kunt ons een verzoekje sturen om een andere activiteit van ons bij te kunnen wonen.


Amersfoort: Bernhardkazerne
Elke tweede dinsdag van de maand, Gebouw A, kamer 112, de ruimte van GV
Aanvang 12.00 uur – 12.30 uur, met uitloop al naar gelang ieders agenda het toelaat.
Neem zelf uw lunch mee; koffie & thee staat natuurlijk klaar.
POC: Hans Daams  henjdaams@2daams.com
Protestants geestelijke verzorging: Ds. Gerard van Driesten


Apeldoorn: Willem III Kazerne
Elke donderdag van 11.45-12.30 uur in de Gebouw 38, kamer 114
POC: Johan Voortman jm.voortman@mindef.nl


Aruba: MSK Savaneta
Elke maandag van 12.00-12.30 uur in de Kapel van Marinierskazerne Savaneta
Niet alleen voor ‘hard core’-gelovigen, maar voor iedereen die een moment van rust en bezinning zoekt. Vanzelfsprekend staat er koffie/lem voor je klaar! Feel free to attend!
POC: Paul Vlaar pjm.vlaar@mindef.nl / Sander Westerink PJ.Westerink@mindef.nl


Breda: KMA
Elke dinsdag van 12.30 – 13.00 uur in de leskapel Duiventoren
Voor aspirant-officieren en alle belangstellenden.
POC: Nathan Dannenberg j.dannenberg@mindef.nl


Curacao: Marine kazerne Suffisant
Elke dinsdag van 11.30-12.00 uur in het manschappenverblijf
POC: Kpl Ardian Isebia ardianisebia@hotmail.com / Smjr K. Busropan


Den Haag: Frederikkazerne
Elke dinsdag in gebouw 104 kamer 110, 12.30-13.00 uur
POC: Willem Eshuis wj.eshuis@mindef.nl / Dick van Zwieteren tj.v.zwieteren@mindef.nl 


Den Haag: PKC
Elke eerste & derde dinsdag van de maand, 12.00-13.00 uur
Locatie: C/K14 Adjudant
POC: Rene Bouwhuis gj.bouwhuis@mindef.nl


Den Helder: Nieuwe Haven
Elke maandagavond in de ruimte van de GV,
Locatie: Gebouw Flevo, boven de Brandweer, 19.00-20.00 uur
POC: Thijs Oosterhuis t.oosterhuis@mindef.nl / Arie Zeldenrust aw.zeldenrust@mindef.nl
Coventrygebed
Eenmaal per maand op vrijdagmiddag 12.00 uur in de ruimte van de GV,
Locatie: Gebouw Flevo, boven de Brandweer
POC: Thijs Oosterhuis t.oosterhuis@mindef.nl / Arie Zeldenrust aw.zeldenrust@mindef.nl


Doorn: Van Braam Houckgeestkazerne
Elke dinsdag & donderdag in Zaal Assen, 12.00-12.30 uur
POC: Ewold de Bruine ejs.d.bruijne@mindef.nl / Mike Nagtegaal m.nagtegaal@mindef.nl


Garderen/Nieuw Milligen: AOCS NM
Bedrijfsrestaurant ‘Stovepipe’ maandag 11.30-12.30 om de 14 dagen
POC: Bram Remmelzwaal a.remmelzwaal.01@mindef.nl / Coos Manuputty j.manuputty@mindef.nl


 

’t Harde: Lt.Kol. Tonnetkazerne
Ontmoetingskring elke 1e en 3e donderdag van de maand van 12.00-12.30 uur.
Locatie: Ontmoetingsruimte GV, gebouw 71
POC: Ds. Kees Jan van Roodenburg CJ.Rodenburg.02@mindef.nl / Jan van de Berg J.vd.Berg.17@mindef.nl


Havelte: Johannes Postkazerne
Ontmoetingskring in principe elke dinsdag, op even weken, van 12.00 – 13.00 uur, Echos Home “Het Baken”
POC: Geert van Dam geert_van_dam@hotmail.com / Wybe Uitterdijk w.uitterdijk@mindef.nl


Hilversum: Korporaal Van Oudheusdenkazerne
Ontmoetingskring elke donderdag van 11.30 – 12.30 uur, GV Gebouw 41 ‘De Hoop’
POC: Kees van Rossum c.v.rossum@mindef.nl / Charissa Meeuwsenoord ci.meeuwenoord@mindef.nl 


 

Leeuwarden: Vliegbasis
Ontmoetingskring elke dinsdag van 12.30-13.00 uur
Locatie: Vliegbasis kapel
POC: Dave Kraft van Ermel DG.Kraftvanermel@mindef.nl / Henk de Koning HA.Koning@mindef.nl


Oirschot: GMaj De Ruyter van Steveninckkazerne
Donderdag 11:45-12.30 uur in Gebouw 241 GV
POC: Teun de Ridder t.d.ridder.02@mindef.nl


Rotterdam: Van Ghentkazerne
Donderdag 11:45-12.30 uur in Gebouw 241 GV
POC: Bram Noorlandt bw.noorlandt@mindef.nl / Stefan Ippel s.ippel@mindef.nl


Schaarsbergen: Oranjekazerne
Gebedskring eerste maandag van de maand 11.30 – 12.15 uur Gebouw 29/boven het GV-kantoor, 1e etage
POC: Laurens van der Meulen wlvandermeulen@gmail.com / Hans van de Brink mjm.vd.brink@mindef.nl


Schiphol/Badhoevedorp: Koningin Maximá Kazerne
Wisselend op afspraak in de Stilteruimte
POC: Tieme Moret en Antonie Ruit a.ruit@mindef.nl


Utrecht: Fort de Bilt
Gebedskring, elke woensdag van 12.00-12.30 uur in Gebouw B, Buitenberging
POC: Ruben Griffioen ri.griffioen@mindef.nl Paulien Hoek pa.hoek@mindef.nl


Utrecht: Kromhoutkazerne
Gebedskring, elke donderdag van 12.15-12.45 uur in Gebouw K5.Z
Begane grond linkerzijde, zaal A14
POC: Jacco Ligtemoet j.ligtemoet@mindef.nl / Dick van der Leeden d.vd.leeden@mindef.nl / Esther Verdonk eah.verdonk.fels@mindef.nl


Volkel: Vliegbasis
In oprichting
POC: ds. Piet van Duijvenboden P.v.Duijvenboden@mindef.nl


Woensdrecht: Vlb Woensdrecht Gebedskring ‘Time Out’
Elke dinsdag van 12.00-12.30 uur in Gebouw 64, Koffieruimte in het huis van de Geestelijke Verzorging
POC: Arjan Meeuse AJ.Meeuse@mindef.nl